Soutěž o hrnek s logem TJ Sokol Babice

Soutěž

Blíží se doba Vánoc, a tak i my jsme se rozhodli někomu ze čtenářů našich stránek nadělit dárek ve formě hrnku s logem našeho klubu. Vaším úkolem je tipnout si, kolik nejvíce návštěvníků bylo na našich stránkách za jeden den.

Hrnek        Plus        Hrnek

Vyhrává ten, kdo bude nejblíže. V případě shody dvou a více nejbližších, či přesných tipů vyhrává tip, který byl odeslán jako první. Z jedné e-mailové adresy může být zaslán pouze jediný tip. V případě zaslání více tipů z jedné e-mailové adresy bude platný pouze první z nich.

A nakonec jedno zvýhodnění pro registrované čtenáře našich stránek: Jste-li registrovaným uživatelem našich stránek s aktivním odběrem článků, vyhráváte místo jednoho hrnku rovnou 2!

Soutěž probíhá v termínu od 1. 12. 2016 do 18. 12. 2016 včetně.

Přejeme hodně štěstí!


– SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ –

– soutěž již byla ukončena-

Pořadatel si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoliv dle potřeby změnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, v případě jakýchkoli pochybností rozhodovat o jejich konečném řešení a vyloučit ze soutěže jakéhokoliv soutěžícího, který by porušil pravidla soutěže, nebo u kterého by vzniklo podezření, že tato pravidla či podmínky porušil.


– VÝHERCE SOUTĚŽE –

Správná odpověď zněla 99 návštěvníků:

Výhercem (resp. výherkyní) s tipem 91 návštěvníků se stává
paní Ilona MACHALOVÁ,
která od nás vyhrává 2 hrnky se znakem Sokol Babice.

Gratulujeme!