Aplikace „Můj fotbal“

Současnou dobu bychom mohli bez nadsázky nazvat dobou internetu a s ním spojených technologií. Nakonec i tyto stránky jsou jasným důkazem toho, že tomu tak skutečně je.  Není tomu tak dávno, kdy bychom si pod pojmem Internet představili počítač připojený přes terminál (např. přes modem) na internetovou síť. Ovšem tato technologie v současnosti není již zdaleka jedinou, která uživateli zprostředkovává spojení mezi jím a světem www. Chytré mobilní telefony dnes dokáží zcela spolehlivě uživateli zprostředkovat aktuální informaci a aplikace, které jsou masivně vyvíjeny různými společnostmi, či jednotlivci, poskytují komfort v oblasti daného zájmu.

Můj fotbal - zápasy

Jednou takovou, kterou bychom vám, fanouškům fotbalu „nižší úrovně“, chtěli představit, je aplikace s názvem Můj fotbal. Narozdíl od jiných pokrývá tento program i nižší fotbalové soutěže, tedy i tu naši. Můžete pomocí ní sledovat výsledky všech zápasů, tabulky, aktuální sestavu, nechat se předem informovat o následujícím zápase atd. Aplikace čerpá data z FAČR, takže veškeré informace jsou relevantní a jak se říká „z první ruky“.

Můj fotbal - tabulka

Chcete-li být kdykoli v obraze, co se našeho fotbalu týče, doporučujeme vám si tuto aplikaci nainstalovat. Najdete ji na adrese https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.fotbal.mujfotbal.