Rozhovor s Radomírem Duškem

Sezóna se nám přehoupla, máme za sebou její podzimní část a před sebou tu jarní. A v této přestávce jsme si pro vás připravili krátký rozhovor s nejproduktivnějším hráčem našeho týmu Radomírem Duškem. Věříme, že se připojíte do diskuze, která je otevřená dole pod článkem.

Národnost
cze Česká republika
Post
Útočník
Výška
170
Váha
65
Aktuální tým
Muži Babice, TJ Sokol Babice
 1. Jak bys zhodnotil podzimní část letošní sezóny?
  Dle mého názoru je celkové druhé místo dobré. Je ale pravda, že v týmu je ještě hodně nedostatků. Doufám, že v zimní přípravě se vše ustálí, abychom do jarních kol mohli naběhnout a zahrát si pěkný zápasy. Ale abychom si řekli na rovinu, naším cílem není postup, náš je cíl je hrát a umístit se do pátého místa. Hrát tak, aby na nás chodili lidi a aby je náš fotbal bavil …
 2. Co by se mělo, dle tvého názoru, v našem klubu nejrychleji řešit?
  Můj názor je, že by se měla v první řadě řešit funkce trenéra. Nic proti současnému trenérovi Laďovi Dvořáčkovi, ba naopak. Osobně jsem rád, že to vzal, ale nikdy není dobré, aby byl hrající trenér. Nikdy to nedělalo dobrotu. Laďovi ale patří velké dík, protože není jednoduché shánět lidi a vůbec vše, co k trenérskému postu patří.
  Druhou ne méně důležitou věcí je nákup hráčů do týmu. Je sice pravda, že je situace lepší, než tomu bylo minulý rok v 1B třídě, nicméně do optima to má pořád ještě hodně daleko.
 3. Po první polovině sezóny ses stal s nastřílenými 28 brankami suverénně nejproduktivnějším hráčem týmu. Druhý po Tobě (Michal Schneider) jich má (jakožto obránce!) na svém kontě 9. Myslíš, že je to v pořádku a pokud ne, co je dle Tvého názoru příčinou tohoto stavu a jak z něj ven?
  Ano, je to obrovský skok, ale na druhou stranu se není čemu divit. Mám jich sice 28, ale velké dík patří spoluhráčům, kteří spoustu balónů hrají na mě.
  Je jen dobře, že Michal Schneider jich má 9 – to také není málo, je ale taky pravda, že góly se očekávají především od jiných hráčů. Např. Jirka Seyfried měl na podzim smůlu a věříme, že na jaře se to obrátí a obávaný kanonýr se konečně rozstřílí.
 4. Co by sis přál do druhé půlky sezóny?
  Přál bych si, abychom chodili alespoň v takovém počtu, jako doteď, nejlépe aby někdo další přisel a šlapalo nám to dále tak, abysme v klidu hráli předek tabulky a pěkný fotbal.

 

Díky za rozhovor.

One comment

 1. Souhlasím s tím, co Radek v rozhovoru řekl. Myslím ale, že by se mělo hrát jako na postup. Kdyby se podařilo být na postupovým místě, potom bych se rozhodoval, co dál … jestli postoupit, nebo to pustit někomu, kdo postoupit chce … Snad si rozumíme.

Comments are closed.