Pozvánka na 26. kolo – POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU ZÁPASU

Na závěr sezóny přivítáme na domácím hřišti mužstvo z Dlouhé Loučky. Dovolujeme si vás tedy pozvat na tento závěrečný zápas a můžeme už jen doufat, že se nám nyní podaří vyhrát, protože tento poslední zápas s největší pravděpodobností také rozhodne o našem setrvání v současné soutěži, nebo v případě nepříznivého výsledku o sestupu do soutěže nižší (podrobnosti na konci tohoto příspěvku).

Vyzíváme proto všechny naše fanoušky, aby přišli v neděli 17. 6. v 17:30 do Babic podpořit náš tým v zápase o udržení se ve skupině.

Podrobnosti

Datum Čas Liga Sezóna
17.6.2018 17:30 II. třída mužů 2017/2018 (Jaro)

– tabulka po 25. kole –

A jak to s námi je?
V naší II. třídě mužů budou padat buď 2 nebo 3 týmy. Pravděpodobně ale jen 2. Záleží to na tom, jak dopadnou zápasy Hranic a Petrovic v divizi. Pokud Hranice spadnou a Petrovice vyhrají, pak by v naší soutěži padaly 3 týmy a de facto už není šance se udržet. To je ale málo pravděpodobné. Takže pokud porazíme Dlouhou Loučku a Majetín, který je na rozpadnutí, v Příkazech prohraje (což je pravděpodobné), pak zůstáváme ve II. třídě.

Zápis a diskuzi k předchozímu utkání najdete zde.

– tabulka po 26. kole –
(konečná tabulka sezóny 2017/2018)

Zápis a diskuzi k poslednímu utkání sezóny 2017/2018 najdete zde.