Nové sportovní fórum

Dnes jsme spustili nové sportovní fórum. Fórum je určeno jak pro širokou veřejnost, tak i pro členy TJ Sokola Babice a mj. si především klade za cíl následující:

• Umožnit všem sportovním fanouškům a nadšencům vzájemnou diskuzi,
  • dát prostor všem fanouškům Sokola vyjádřit se ke věcem týkajícím se našeho klubu a zvýšit tím konfrontaci mezi managementem Sokola a jeho příznivci,
  • stejně jako u webových stránek uchovat veškerou historii pro další generace.

Součástí fóra je také čet.

Budeme velmi rádi, když se do fóra nejen zaregistrujete, ale když v něm budete taky aktivně diskutovat. Velmi jednoduše se můžete registrovat i přes váš účet na Google nebo na Facebooku. Aktivními diskuzemi mj. pomůžete rozvíjet náš klub TJ Sokol Babice.

Do fóra se dostanete přes menu na stránkách, nebo zadáním následujících adres do vašeho webového prohlížeče

Adresy fóra (platí obě):

Adresy četu (platí obě):