TJ Sokol Újezd u Uničova – TJ Sokol Babice

-

23. TJ Sokol Újezd u Uničova — Muži Babice 3 : 1 (1 : 0)

Tento zápas jsme soupeři doslova věnovali. První půle velmi dobrá. I když jsme dostali branku o které se dá říci že byla přesně učebnicově hraná kdy i ti nejmenší fotbalisté jsou nabádáni že nikdy nesmí jít obranná přihrávka křížem před pokutovým územím.

V druhé půli ze začátku jsme se dostali pod tlak, kdy domácí chtěli co nejdříve zápas rozhodnout, ale dobře jsme se bránili a z jednoho protiútoku jsme naopak udeřili a srovnali skóre. Co se dělo poté, nemá snad ani cenu komentovat. Svou nedisciplinovaností a velmi špatným rozhodnutím změnit systém hry, který na domácí platil, jsme se připravili o důležité body.

Miroslav Jelšík

– zápis –

2017712A1A2307

– fotografie ze zápasu –

[tz_plusgallery id=“51″]

by Miroslav Jelšík

 

-

2. Sokol Újezd u Un. – Sokol Babice 2:3 (1:0)

Po rychlé brance domácích to nevypadalo s hosty moc dobře. Dost dlouho trvalo než se z úderu vzpamatovali a hra se přelévala se strany na stranu.Poločas tak vyzněl pro domácí. Druhá půle byla o poznání vyrovnanější. Hostům se podařilo vyrovnat, ale domácí kontrovali a opět po několika minutách šli opět do vedení. Ovšem závěr patřil hostům kdy nejenže srovnali, ale nakonec dali i rozhodující branku a po zásluze si odvážejí všechny body.

– Zápis o utkání –
2016712A1A0203

-