Report

Ve čtvrtém kole měli naši borci jet ke svému zápasu do Olešnice. Bohužel se hráči nesešli (bylo jich 9), tak se domluvili že na utkání neodjedou. Ostuda non plus ultra. Co více k takovému kroku dodat. Že bude následovat mastná pokuta za narušení soutěže není třeba dodávat. Sportovně-technická komise v takovém případě může udělit pokutu až do 10 000 Kč a věřte, že na této úrovni bude tato pokuta vyměřena. Navíc budeme muset zaplatit veškeré výdaje domácí ho klubu, které vynaložili k sehrání zápasu. Takže celková suma se může ještě vyšplhat na daleko vyšší částku. A to nás čeká další řízení a v případě opakování až vyloučení ze soutěže. Nebudu zde rozebírat kdo za vzniklou situaci může a kdo nikoliv. Ale to chceme? Vše se hází na předsedu, ale ten opravdu je ten hlavní strůjce? Neměli by se chytnout za nos všichni ti, kterých se to týká? Od výboru počínaje a posledním hráčem konče. Jestli si takhle představujeme budoucnost klubu, tak fotbal v Babicích skončí. A to si snad nikdo nepřeje.

Datum Čas Liga Sezóna Den zápasu
26.8.2017 15:30 II. třída mužů 2017/2018 26. 8. 2017 15:30